دیدار مدیران عامل پست و منطقه آزاد چابهار و تاکید بر گسترش همکاری ها

دیدار مدیران عامل پست و منطقه آزاد چابهار و تاکید بر گسترش همکاری ها
دی ۲, ۱۳۹۹
120 بازدید

مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار ضمن بررسی روند فعالیت های صورت گرفته، بر گسترش همکاری‌ها و تعاملات سازنده دو جانبه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، بعد از ظهر دیروز رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست با عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد […]

مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار ضمن بررسی روند فعالیت های صورت گرفته، بر گسترش همکاری‌ها و تعاملات سازنده دو جانبه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، بعد از ظهر دیروز رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست با عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار و محمد بیرانوندی عضو هیئت مدیره این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

سبحانی فر در این دیدار با اشاره به ظرفیت بالقوه موجود در حوزه کسب و کار خدمات پستی اظهار امیدواری کرد: خدمات ارزش افزوده پست بتواند در افزایش بهره وری اقتصادی و اجتماعی منطقه موثر باشد.

وی با اشاره به برخی محدودیت ها و تنگناهای موجود در ارسال تولیدات بومی و محلی و سوغات و کالاهای مجاز، خواستار مساعدت سازمان منطقه آزاد چابهار در حل این مشکل با همکاری گمرک در راستای توسعه اقتصادی این منطقه شد و افزود: با توجه به تغییر رویکرد شبکه در افزایش جذب ترافیک کالاهای استراتژیک (بومی و محلی)، ضروری است سازمان ها با افزایش سطح تعاملات و اتخاذ شیوه‌های نوین، همراهی و اهتمام بیشتری با شرکت ملی پست در تحقق اهداف تعیین شده داشته باشند.

مدیرعامل در ادامه با تشریح پروژه ملی جی‌نف (GNAF) به عنوان یکی از پروژه های اقتصاد مقاومتی با محوریت شرکت ملی پست، به نقش و تاثیر بسیار زیاد این پروژه، در استاندارد شدن نشانی ها، حذف بروکراسی اداری، تسهیل در ارتباط دو سویه دولت و مردم و بهبود فرایند کاری سازمان ها، اشاره و خواستار همکاری همه سازمان ها در ارائه اطلاعات مورد نیاز جهت اجرای موفق آن به عنوان یک پروژه حاکمیتی فرابخشی شد.

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار نیز در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از فعالیت های شرکت ملی پست در منطقه گفت: سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار از حضور شرکت ملی پست در این منطقه ویژه اقتصادی استقبال می کند و برای عملیاتی شدن پروژه های این شرکت از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

وی ضمن قدردانی از پست چابهار در خدمات رسانی بهینه به شهروندان بر آمادگی سازمان منطقه آزاد در استفاده از پتانسیل شرکت ملی پست جهت غیر حضوری کردن بسیاری از خدمات خود تاکید و برگزاری نشستی مشترک بین مدیران پست و گمرک با حضور مسئولین منطقه جهت رفع مسائل و مشکلات قبول مرسولات گوناگون توسط پست و ارایه راهکارهای قانونی آن را ضروری دانست.